PODZIĘKOWANIE

aChoć minęło już kilka chwil od Świąt Bożego Narodzenia to my jako społeczność szkolna po raz kolejny pokazaliśmy, ze umiemy dzielić się z innymi dobrem.

Kiedy w listopadzie zgłaszaliśmy chęć udziału w akcji Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie „Mikołaje 2020”  byłyśmy pełne obaw czy uda się w tym czasie pandemii, bez uczniów w szkole cokolwiek zebrać dla potrzebujących. Nasze obawy były jednak bezpodstawne, bo w jeden tydzień zgromadziliśmy tak wiele artykułów spożywczych, chemicznych, zabawek i przyborów szkolnych, które mogą Państwo zobaczyć na załączonych fotografiach.

Jako organizatorki akcji w naszej szkole mówimy wszystkim uczniom i ich rodzicom DZIĘKUJEMY!!!! JESTEŚCIE WIELCY!!!! ZAWSZE MOŻNA NA WAS LICZYĆ!!!!

Białas Agnieszka