Klasyfikacja X Biegu Patrona Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu

Śmiechim. Ks. Franciszka OlejniczakaŚmiech

Czytaj więcej: Wyniki X Biegu Patrona

Program uroczystości: 27 kwietnia 2014 r.

1. Bieg uliczny Nasza Dycha i X Bieg Patrona SP 5 (rozpoczęcie o godz. 13.00).
  2. Występy przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego Nr 4.
  3. Wręczenie medali „Przyjaciela Szkoły” (ok. godz. 15.30).
  4. Prezentacje uczniów klas I – III SP nr 5.
  5. Kalendarium szkoły.
  6. Występ absolwentek szkoły.
  7. Prezentacje uczniów klas IV – VI SP nr 5.
  8. Zakończenie.

XI Bieg Patrona

Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu im. ks. Fr. Olejniczaka

Już po raz jedenasty mamy zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych do udziału w jubileuszowym XI Biegu Patrona. W tym roku biegać będziemy 19 kwietnia na Stadionie OSiR w Gostyniu.

Tegoroczny Bieg Patrona zapowiada się fascynująco, gdyż został kolejny raz połączony z gostyńskim biegiem „Nasza Dycha”,

Połączenie sił i organizacja jednej wielkiej imprezy, gwarantuje dobrą zabawę i wielkie emocje. Do Gostynia zjadą zawodnicy z całej Polski, którzy rywalizować będą na dystansie 10km w biegu „Nasza Dycha” oraz dzieci i młodzież, którzy powalczą w Biegu Patrona w dziesięciu kategoriach wiekowych.

Już dziś zgłoś się do udziału w XI Biegu Patrona.

Jeśli jesteś uczniem naszej szkoły, zgłoszenia możesz dokonać u nauczycieli wychowania fizycznego.

Jeśli nie jesteś uczniem naszej szkoły, możesz to zrobić  drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza zamieszczonego na stronie www.naszadycha.pl

Szczegóły w Regulaminie XI Biegu Patrona.

Informacje dotyczące biegów możesz znaleźć również na stronie www.naszadycha.pl

REGULAMIN XI BIEGU PATRONA PDF