„WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ”

Po atrakcjach i występach przygotowanych przez dzieci i nauczycieli przyszedł czas oczekiwania za rodzicami. W świetlicy zebrało się mniej dzieci niż zwykle, ale każdy wyszedł z niej uśmiechnięty i zadowolony. W naszej szkole każdy dzień jest dniem dziecka. Dniem miłości do niego, stałej opieki, troski o jego teraźniejszości przyszłość. Nikt nie kwestionuje jego prawa do życia, nauki, zabawy, walczy się jedynie o poprawę standardów, chcąc słonecznym dzieciństwem zapewnić jak najlepsze warunki dla rozwoju. W tym szczególnym dniu wychowawcy świetlicy również przygotowali dla swoich podopiecznych niespodzianki. Główną atrakcją były kolorowe balony w kropki wypełnione helem. Niektóre z nich zostały wypuszczone przez świetliki do nieba z przekonaniem, że spełnią się ich najskrytsze marzenia. Dużo śmiechu było podczas czytania bajki przez wychowawców, których głos diametralnie zmienił się pod wpływem działania helu. Na koniec uczniowie mogli uruchomić swoją wyobraźnie. Wraz z paniami tworzyli serca, kwiaty oraz miecze z podłużnych balonów, puszczali bańki oraz miło spędzali czas na świeżym powietrzu. Tegoroczny Dzień Dziecka można uznać za bardzo udany.

Szwengler Magdalena

Nowakowska Paulina


 

Dodatkowe informacje