„ROZPIERA NAS ENERGIA PRZED WAKACJAMI”

eJest super! Minął maj i do wakacji coraz bliżej. Zostało jeszcze 14 dni nauki i znów będą WAKACJE! Wiele osób pyta nas, skąd dzieci mają tyle energii? Już tłumaczymy: Czasami tracimy mnóstwo energii na zajęciach oraz podczas odrabiania zadań domowych. To jak funkcjonujemy w trakcie dnia wpływa na nasze samopoczucie. Ale my znaleźliśmy rewelacyjny sposób na odzyskanie wigoru w trakcie dnia. Receptę wystawiają wychowawcy świetlicy: mówimy :"Witaj piękna istoto ,proszę wspomóż mnie trochę swoja piękna, pozytywną energią "a potem zamykamy oczy i wyobrażamy sobie jak energia ze słońca i pięknego dnia, przechodzi przez nasze dłonie, policzki aż do serca i rozlewa się po całym ciele. Po naładowaniu musimy podziękować.To ważne bo wyraża nasz szacunek do istoty stworzenia, więc słowo DZIĘKUJE CI DOBRA ISTOTO ZA POMOC -jest bardzo ważnym elementem całości. W taki oto sposób świetliki mają energię na cały dzień i jeszcze troszkę…

e  e  e

e

Nowakowska Paulina

Szwengler Magdalena


 

Dodatkowe informacje