Witamy w świetlicy


sZa nami dwa tygodnie szkoły. Uczniowie od samego początku aktywnie uczestniczą w zajęciach świetlicy. Dzieci zostały podzielone na dwie grupy. Pod opieką pani Pauliny Nowakowskiej pozostają „pierwszaki” i czas pozalekcyjny spędzają w sali 25 tj. świetlicy. Uczniowie starsi- trzecio oraz czwartoklasiści pozostają pod opieką pani Magdaleny Szwengler. Dla tych uczniów zajęcia odbywają się w sali 18 oraz 02. Tak jak w zeszłym roku priorytetem i obowiązkiem „świetlików” jest odrabianie zadań domowych, w których wychowawcy świetlicy zawsze chętnie pomogą. Po skończonych zadaniach uczniowie spędzają  czas na grach i zabawach. Rozwijają swoje umiejętności plastyczne, artystyczne. Wykazują się kreatywnością w podejmowanych działaniach. Zrobimy wszystko aby  cały rok szkolny „świetlikom” minął w przyjaznej atmosferze.

s  s  s

s  s

Szwengler Magdalena
Nowakowska Paulina


 

Dodatkowe informacje