Apel z okazji Dnia Chłopaka

a28 września, w piątek w naszej szkole odbył się apel przygotowany przez Samorząd Uczniowski oraz klasę 7B z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka. Dziewczyny z klasy 7B oraz dwóch chłopaków, na samym początku złożyli Panom najserdeczniejsze życzenia. Następnie dziewczyny przyznały, że na co dzień nie zawsze okazujemy chłopakom tyle serca i aprobaty na ile zasługują, ale jest to często wynikiem ich psot oraz sprawdzania granic naszej cierpliwości. Mimo wszystko, dziewczyny stwierdziły, że w szkole byłoby zdecydowanie nudno bez płci przeciwnej oraz, że nasi Panowie to z pewnością chłopacy na medal i nie musimy cytować słów Danuty Rinn „Gdzie Ci mężczyźni, prawdziwi tacy, orły, sokoły, herosy? Gdzie Ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy, gdzie? Na zakończenie apelu cała społeczność szkolna została zapoznana przez prowadzących z kilkoma dobrymi radami dla Panów … czyli z „Poradnikiem Chłopaka idealnego w pigułce” ;) Samorząd Uczniowski oraz dziewczyny z klasy 7B życzą wszystkim Chłopakom, tym większym i tym mniejszym, aby ich nadchodzące święto było wyjątkowe i udane.

Barbara Carvalho