Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

a22 czerwca chyba dla wszystkich dzieci był dniem radości i szczęścia. W końcu to zakończenie roku szkolnego i początek upragnionego wypoczynku w okresie wakacyjnym. W tym dniu oczywiście zostały rozdane świadectwa, o które walczył każdy uczeń. Czy były dla nich zadowalające? Tę odpowiedź mogą dać tylko dzieciaki. Uroczystość rozpoczął przewodniczący Rady Samorządu Uczniowskiego Eryk Pazoła. Po kilku słowach wstępu nastąpiło przekazanie sztandaru nowej trójce pocztu sztandarowego. Następnie pan Adam Bartkowiak podziękował za dwa lata wspólnej pracy z RSU jako opiekun Samorządu Uczniowskiego. Głos zabrała pani dyrektor Katarzyna Smektała, która podziękował uczniom za rok wytężonej pracy oraz rodzicom za pracę w trudach edukacji, wychowania dzieci oraz za współpracę w wielu działaniach na terenie szkoły i poza nią. Po wyprowadzeniu sztandaru nastąpiło rozdanie świadectw. Po odebraniu najważniejszego dokumentu w tym roku pani dyrektor przekazała stypendia za wyniki w nauce i/lub osiągnięcia sportowe.

Kolejny rok za nami!

Upragnione wakacje przed nami!

Dlatego w imieniu dyrekcji, grona pedagogicznego i pracowników szkoły

życzymy naszym uczniom:

słonecznych, radosnych, pełnych wrażeń wakacji! Nabierajcie sił by z energią rozpocząć we wrześniu kolejny rok edukacji!

Mikołaj Rogala