BAL KARNAWAŁOWY

qW czwartek 25 stycznia 2018 roku w hali sportowej odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci z klas 1 i 3. Bal poprowadził tak jak w ubiegłym roku tata Mikołaja Leckiego – ucznia z klasy 3b – DJ DOMIN. Zjawiskowy wygląd konsoli DJ-a, puszczane bańki mydlane i dużo dymu, wprowadziło dzieci w wesoły nastrój i zachęciło do wspólnej zabawy. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Zabawa urozmaicona była ciekawymi konkursami, które przygotowali starsi uczniowie z Samorządu Uczniowskiego. W czasie przerwy dzieci miały czas na zjedzenie czegoś pysznego. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Niestety radosna zabawa musiała się skończyć. Po godzinie 11.30 zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich sal lekcyjnych.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się – serdecznie dziękujemy! Śmiech

q  q  q  q

Sylwia Wojtkowiak