Zdrowie to najcenniejszy skarb

zdrowie15 maja b. r. uczniowie klasy pierwszej A  i szóstej C pod opieką pani Aleksandry Skorupki i pani E. Radomskiej przygotowali apel na wesoło oraz poważnie o zdrowiu. Uczniowie przypomnieli wszystkim jak należy się odżywiać, aby być zdrowym. Przedstawiony  przez pierwszoklasistów wiersz uświadamiał, iż nie można zapomnieć o higienie i zdrowym odżywianiu. Piosenka " Zatańczyły witaminy" miała przekonać uczniów do spożywania witamin w postaci owoców i warzyw.Uczniowie klasy szóstej  na poważnie mówili o zdrowiu, a kończąca apel piosenka zawierała wskazówki, co robić, aby zdrowym być. Wszyscy uczniowie dowiedzieli się, jak ważne jest zdrowie i że trzeba o nie dbać od najmłodszych lat. Pani pedagog podczas podsumowania powiedział, że dzieci często wyrzucają drugie śniadanie do kosza. Aby to zmienić ogłosiła konkurs plastyczny nt. "Moje drugie śniadanie".

zdrowie1