Spartakiada 2017 na Górnej dla dzieci i młodzieży

g9 września Osiedle Górna zorganizowało spartakiadę, w której uczestniczyły drużyny z zaproszonych osiedli oraz sołectw. W rywalizacji wzięły udział trzy drużyny: Gola, Górna oraz Pożegowo. Ekipę osiedla Pożegowo tworzyli nasi uczniowie, którzy z zapałem i ogromnym entuzjazmem walczyli w poszczególnych konkurencjach. Mimo że okazali się najmłodszą grupą to i tak świetnie sobie radzili podczas sportowej rywalizacji. Z założenia,  spartakiada miała na celu zacieśnić więzi pomiędzy uczestnikami oraz kontynuować cykliczność owej imprezy. Poniżej krótka fotorelacja. Dziękujemy za użyczenie zdjęć panu Rafałowi Szczepaniakowi. Zapraszamy także do obejrzenia zdjęć na profilu Fb osiedla Górna "Gostyń Górna".

Reprezentacja Osiedla Pożegowo: Agata Lenarczyk, Dominik Karolewicz, Mikołaj Handke, Jakub Skrzypek, Bartek Janiszewski, Stefan Lenarczyk, Oskar Dopierała, Wiktor Kaźmierczak.

g  g  g

g  g  g