Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2015/2016

Mistrzostwa Powiatu w unihokeju chłopców

uNa początku marca nasza reprezentacja rozegrała mecz finałowy w unihokeja z drużyną z Żytowiecka. Mecz był bardzo zacięty zawodnicy obu drużyn walczyli zaciekle o zwycięstwo. Bramki strzelali zawodnicy obu drużyn. Po regulaminowym czasie gry wynik był remisowy. Musiała zostać rozegrana dogrywka, w czasie której, niestety zawodnicy Żytowiecka okazali się bardziej skuteczni. Mecz zakończył się wynikiem 6-4 dla gości. Gratulujemy naszym zawodnikom postawy i jednocześnie dziękujemy wszystkim kibicom za wsparcie!

Naszą szkołę reprezentowali: Dzikowski Jakub (bramkarz), Przybylski Kacper, Bielka Bartosz, Rączka Filip, Michalski Sebastian, Wróblewski Wiktor, Zaremba Aleksander, Szperlik Mikołaj, Jagodziński Kacper, Krzyżyński Szymon, Szymański Szymon

u  u

Mikołaj Rogala