Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

tDo XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” zgłoszonych zostało ponad 320 tys. dzieci z całej Polski. Wśród nich nasi uczniowie jako jedyni z gminy Gostyń.  Rywalizację o finał na Stadionie Narodowym rozpoczęliśmy 4 listopada w Krobi na boisku orlik. Zajęliśmy 2 miejsce, które niestety nie dało awansu do finału wojewódzkiego. Jak się później okazało decydujący był pierwszy mecz z SP Krobia, który przegraliśmy 2-1. Mimo zwycięstw w pozostałych 3 meczach (SP Stara Krobia, SP Borek, SP Skoraszewice) nie zdołaliśmy już wyprzedzić rówieśników z Krobi.

Szkołę reprezentowali:

Kosmalski Antek – br, Marcinkowski Eryk, Rozwora Karol, Mikołajczak Bartek, Baszyński Mateusz, Mćkowski Paweł, Nowacki Mikołaj, Pszonka Tomasz, Szułczyński Adam.

Damian Kabała