Mistrzostwa Szkoły w Warcabach klasycznych dziewcząt i chłopców

16.01.2014 r

Sala 24 Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu

 

Już po raz ósmy uczniowie stanęli do rywalizacji o mistrzostwo Szkoły w warcabach klasycznych. Do rywalizacji przystąpiło 12 chłopaków oraz 2 dziewcząt. System rozgrywek obejmował 5 rund, gdzie każda z nich trwała maksymalnie 20 minut. Po zaciętej walce wśród chłopaków tegorocznym Mistrzem Szkoły został Jan Kaźmierczak, który zwyciężył każdą partię. Wśród dziewcząt, po ciężkiej rywalizacji, Mistrzynią została Otylia Kaczor. Zwycięzcy otrzymali dyplomy. Równocześnie pierwsza dwójka chłopców i obie dziewczyny reprezentować Nas będą na Mistrzostwach Powiatu, które odbędą się 22 stycznia w ZS w Starej Krobi. 

Warcaby szkolne  Warcaby finał

 

Wyniki rywalizacji:

Dziewczęta

 1. Otylia Kaczor
 2. Jagoda Szopna

Chłopcy

 1. Jan Kaźmierczak
 2. Piotr Łuczak
 3. Jakub Szopny
 4. Aleksander Zaremba
 5. Skoracki Piotr
 6. Łagódka Michał
 7. Dolata Tymoteusz
 8. Wojciechowski Kacper
 9. Marcinkowski Wojciech
 10. Biernat Kacper
 11. Woźniak Piotr
 12. Kordus Dawid

Dodatkowe informacje