Spotkanie z kierownikiem internatu

aW ramach innowacji pedagogicznej: „Pewni swojego wyboru, bez stresu idę dalej”, spotkaliśmy się z przedstawicielami Zespół Szkół Rolniczych im. gen. Józefa Wybickiego w Grabonogu: kierownikiem internatu, panią A. Sadzką oraz uczniami szkoły. Dowiedzieliśmy się jakie kierunki oferuje nam szkoła ponadpodstawowa. Dzięki prezentacji poznaliśmy szkołę, wiemy już jak wyglądają budynki, klasy czy laboratoria. Poznaliśmy realia uczęszczania na zajęcia praktyczne, oraz poznaliśmy możliwości rozwoju.
Jednak najwięcej informacji przekazali mam starsi koledzy z tej właśnie szkoły. Przedstawili profile klas, które są bardzo ciekawe, a co za tym idzie mają przyszłość w naszym regionie. Poniżej wykaz profili klas:
 
Technik rolnik 
Technik architektury krajobrazu 
Technik weterynarii 
Technik żywienia i usług gastronomicznych 
Technik inżynierii środowiska i melioracji 
Technik kelner 
Technik usług fryzjerskich 

Pani A. Sadzka opowiedziała nam o internacie, jego funkcjonowaniu i obyczajach. Już wiemy, że mieszkanie w internacie to nie tylko nauka, ale również wiele ciekawych spotkań np. z  kosmetyczką.

a  a

Zdjęcia: Eryk Pazoła

Marta Wojtyniak

E. Radomska


 

Dodatkowe informacje