SPRAWOZDANIE Z KONKURSU PLASTYCZNEGO „MOJA ULUBIONA BAŚŃ”

kpW czerwcu odbył się konkurs plastyczny pt.”Moja ulubiona baśń” zorganizowany przez Księgarnię Szkolną pani Lucyny Szymkowiak, mieszczącej się przy ulicy Kolejowej w Gostyniu. Uczniowie klas I- III przygotowali wiele  rysunków,  przedstawiających różne,  nawet mało znane baśnie. Najliczniejszą grupą biorącą udział w konkursie, okazała się klasa Ic, ze względu na ilość wykonanych prac. Nagrody zdobyli:

1. miejsce- Adam Tunia
  2. miejsce – Jakub Marciniak
  3. miejsce- Michał Kotowski.

Uczniowie, którzy zdobyli wyróżnienia, to: Alicja Wróblewska, Maria Kaźmierska, Emilia Płuciniczak, Hanna Szulc, Natalia Rączka. Wszyscy nagrodzeni, to uczniowie klasy I c. Zaangażowanie dzieci  zostało zauważone i docenione  przez właścicielę księgarni. Cała grupa została uhonorowana drobnymi upominkami- kolorowymi książeczkami. Nagrodzonym gratulujemy! Prace można obejrzeć na korytarzu Szkoły Podstawowej nr 5.

kp1  kp2  kp3