„Dialog z rzeczywistością”

aDnia 13 marca 2018 roku w auli ZSO w Gostyniu odbyło się podsumowanie XIII Powiatowego Konkursu Literacko-Plastyczno-Fotograficznego „Dialog z rzeczywistością”. Prace konkursowe nadesłane na konkurs oceniane były w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, klasy gimnazjalne oraz szkoły ponadgimnazjalne. Rywalizacja była duża. Poziom prac wysoki. Jury musiało ocenić ponad 190 prac nadesłanych przez 120 osób z szesnastu powiatowych szkół. Wśród nagrodzonych byli również uczniowie z naszej szkoły. Laureatami w dziale literatura w kategorii poezja zostały: Zuzanna Rochowska z kl. VI c - II miejsce, Sylwia Dominiak z kl. VIc - III miejsce. W dziale literatura w kategorii proza nagrodzono Jana Wojciechowskiego z kl. IV b - III miejsce.Natomiast w dziale plastyka nagrodę za zdobycie III miejsca zdobyła Hanna Kotowska z kl. VI b. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Magdalena Woźniakowska