Tu skończyłem czytać!

qJest coś, co pozwala większości czytelnikom zapamiętać, w którym miejscu przerwali czytanie. To zakładka do książki. Obecnie wiele zakładek wykonuje się w pomysłowy sposób. Udowodnili to uczniowie naszej szkoły, którzy wzięli udział w konkursie na zaprojektowanie i wykonanie zakładki do książki, która tematycznie nawiązywałaby do treści wybranej pozycji książkowej. Organizatorzy konkursu byli mile zaskoczeni pomysłowością, kreatywnością i sposobem wykonania prac zgłoszonych do konkursu. Najbardziej jednak zadziwiła liczba osób, które uczestniczyły w tych potyczkach, bowiem oddanych zakładek naliczono ponad 90!!! W związku z tak dużą liczbą prac jury miało wielki kłopot z wyłonieniem zwycięzców. Wyboru laureatów dokonali więc nauczyciele klas starszych, którzy zostali poproszeni o udział w głosowaniu i oddanie głosu na najlepszą ich zdaniem zakładkę. Oto wyniki tego głosowania:

KATEGORIA KLAS I-III

I miejsce: ex aequo Dominika Porzucek z kl. I b i Anna Pyrek z kl. I b

II miejsce: Aleksandra Pyrek z kl. I b

III miejsce: ex aequo Aleksandra Kosmalska z kl. III e i Wiktor Nowak z kl. III f

KATEGORIA KLAS IV-VII

I miejsce: ex aequo Kacper Majchrzak z kl. VI b i Michalina Woźniakowska z kl. IV b

II miejsce: Sylwia Dominiak z kl. VI c

III miejsce: Zuzanna Rochowska z kl. VI c