Mikołajkowy Konkurs Recytatorski

aDnia 7.12.2017 r. w bibliotece naszej szkoły po raz kolejny odbył się Mikołajkowy Konkurs Recytatorski.  Wzięło w nim udział 21 uczniów z klas I-III. Uczestnicy zaprezentowali ciekawe i wesołe wiersze na temat Świętego Mikołaja oraz Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie wykazali się świetną znajomością tekstów oraz wysokimi umiejętnościami recytatorskimi. Tradycyjne po występach dzieci odbyło się wspólne kolędowanie oraz słodki poczęstunek. Wspólnie z dziećmi śpiewały uczennice klasy VII C oraz zgromadzeni rodzice. Atmosfera w bibliotece była więc prawdziwie świąteczna.  Poziom wystąpień był wysoki, dlatego komisja w składzie: p. Agnieszka Białas oraz p. Weronika Janus nie miała łatwego zadania. Ostatecznie wyłoniono następujących laureatów:

I. miejsce - Maria Dudkiewicz 1a
II. miejsce - Olga Radczyk 3c
III miejsce - Bartosz Tomczak 3a

Wyróżnieni: Maria Brucks 3d, Zuzanna Grodzka 1c, Danuta Kahlert 3c, Antonina Krawiec 1b, Liliana Fechner 3f, Wiktor Nowak 3f, Lena Kozyra 1b.

Nagrody i gratulacje wręczył pan wicedyrektor Mikołaj Rogala. Wszystkim uczestnikom oraz laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach.

a a a

a a  a