Gminny Konkurs Piosenki o Zdrowiu 2017

kZdrowy tryb życia promować można na wszelkie sposoby. Jednym z najmilszych dla ucha i oczu jest promocja zdrowia przez piosenkę.Właśnie na ten rodzaj promocji zdecydowała się Szkoła Podstawowa im. E. Bojanowskiego w Kunowie, w której dnia 24 lutego 2017r. odbył się Gminny Konkurs Piosenki o Zdrowiu.  Tego dnia wielu młodych artystów wykonało utwory, promujące zdrowy styl życia. W konkursie brały udział przedszkola i szkoły podstawowe gminy Gostyń.  Naszą szkołę reprezentowali zwycięzcy szkolnego etapu, czyli Eliza Idaszek  oraz zespół „Śpiewacy z trzeciej klasy” w składzie: Martyna Fajczyk, Zuzanna Szymczak, Dominik Chudy, Jakub Konarski i Szymon Nowak. Wszystkie wykonania zakończone były gromkimi brawami. Konkurs podzielony był na dwie kategorie wiekowe. W kategorii szkół podstawowych jury wybrało następujących laureatów:

I miejsce – zespół Rozśpiewane Trzeciaki z SP Siemowo

II miejsce – Michalina Kostrzewska z SP Siemowo

III miejsce  - Julia Byra SP nr 2 w Gostyniu

Wszyscy uczestnicy wrócili do domu z dyplomem i upominkami.

Występy uczestników pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=8eURHiXqtl4

k  k