MINI PLAYBACK SHOW "PIATKOWE HITY"

ph11 grudnia 2015 r. sala gimnastyczna w naszej szkole na dwie godziny zamieniła się w scenę, na której zaprezentowały się muzyczne zespoły i soliści. W swoich idoli wcielili się uczniowie klas 1-6. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja konkursowa. Występy uczniów oceniała: surowa i bacznie obserwująca wszystko pani dyrektor Katarzyna Smektała, marzycielka wyłapująca talenty – pani Jolanta Małecka i przymykająca oko na niedoskonałości- pani Paulina Nowakowska. Konkurs muzyczny prowadził przewodniczący naszej szkoły- Bartek Bielka. Występy uczestników oceniane były w dwóch kategoriach: klasy 1- 3 i 4-6. Najpierw „do walki” stanęły klasy starsze, a później młodsze. Po obejrzeniu występów komisję czekało niełatwe zadanie, ponieważ tegoroczny konkurs przebiegał na bardzo wysokim poziomie. Ostatecznie, po burzliwych naradach, wyłoniono zwycięzców. Wśród klas 1-3 bezkonkurencyjna okazała się klasa 1b, natomiast z klas 4-6 zwycięstwo przypadło klasie 5c. Zwycięzcom gratulujemy pomysłowości i zaangażowania.

>>GALERIA<<

Beata Kopaszewska


 

Dodatkowe informacje