Dożynki powiatowe pod hasłem „Dobre Smaki Powiatu”

Tradycyjnie 15 sierpnia 2016r.na Świętej Górze odbyły się dożynki powiatowe pod hasłem: „Dobre Smaki Powiatu”.

Dożynki powiatowe to rodzinna impreza, która gromadzi tysiące mieszkańców Powiatu Gostyńskiego. Program przygotowany jest z myślą o dzieciach i dorosłych. Nie inaczej było w tym roku. Można było zobaczyć animacje dla najmłodszych, kulinarne przedszkole Jana Kuronia, a także etapy powstawania chleba. Na wiejskim targowisku swoje wyroby prezentowali okoliczni wytwórcy. Ponadto przygotowano wystawę sprzętu rolniczego i wojskowego. Dobrą oprawę muzyczną zapewniły zespoły lokalne, wśród których znalazł się chór „Zaczarowana Melodia”. Pomimo czasu wakacyjnego bardzo duża grupa - prawie 40 uczniów wystąpiła na Świętej Górze. W szeregach chóru znaleźli się też tegoroczni nasi absolwenci: Karolina Mrozek i Wojtek Staniaszek. Gościnnie zaśpiewała również nasza absolwentka. Dziękujemy bardzo za wsparcie i życzymy wam wielu sukcesów wokalnych!

Dziękuję za wielkie zaangażowanie rodziców, dostosowanie wyjazdów wakacyjnych, tak żeby chór mógł wystąpić!

Dyrygent