Koncert „Muzycznych wspomnień czar”

z okazji XXI Zjazdu Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego

w Gostyniu

k

Dnia 19 września 2015 roku zespół wokalny „Zaczarowana Melodia” wziął udział w koncercie z okazji kolejnego zjazdu absolwentów. Po raz pierwszy obok licealistów wystąpili w murach liceum uczniowie z podstawówki. Fakt ten związany był z innowacyjnym pomysłem organizatorów, aby pokazać pracę i sukcesy swoich dawnych wychowanków. Stąd też do przygotowania programu artystycznego zostali zaproszeni absolwenci, wśród których znalazła się pani Ewa Kuśnierek. Repertuar i choreografia przedstawiona przez chórzystów „Zaczarowanej Melodii” była na najwyższym poziomie, co dało się odczuć poprzez zadowolenie i owacje widowni. Warto też wspomnieć, że nie tylko wystąpił zespół wokalny, ale i także nauczyciele naszej szkoły jako zespół „BONEY M.”, z których dwoje to absolwenci gostyńskiego ogólniaka.

k