Konsultacje nauczycieli z rodzicami w roku szkolnym 2022/2023

Klasy 4-8 (godz. 17.00-18.00)

Nauczyciel

Sala

Data konsultacji

Zespół humanistyczny

Adam Bartkowiak

10

13.09.2022r.

4.10.2022r.

8.11.2022r.

6.12.2022r.

10.01.2023r.

7.02.2023r.

7.03.2023r.

4.04.2023r.

9.05.2023r.

6.06.2023r.

Barbara Carvalho

24

Anna Dominiak

12

Bogumiła Gano

27

Magdalena Gorwa- Miś

35

Karolina Kaczmarek

31

Marta Kaczmarek

38

Izabela Nowak

hala

Jagoda Sarbinowska

32

Agnieszka Tokarska

42

Magdalena Woźniakowska

39

Zespół matematyczno- przyrodniczy

Krzysztof Dudkiewicz

31

20.09.2022r.

11.10.2022r.

15.11.2022r.

13.12.2022r.

17.01.2023r.

14.02.2023r.

14.03.2023r.

18.04.2023r.

16.05.2023r.

13.06.2023r.

Jolanta Fajczyk

35

Justyna Jakubowska

38

Alicja Jerszyńska

32

Natalia Kolan

39

Katarzyna Tyrzyk

27

Hanna Szczepecka

42

Zespół wychowania fizycznego i przedmiotów artystycznych

Damian Kabała

23

27.09.2022r.

18.10.2022r.

22.11.2022r.

20.12.2022r.

24.01.2023r.

21.02.2023r.

21.03.2023r.

25.04.2023r.

23.05.2023r.

20.06.2023r.

Ewa Kuśnierek

27

Łukasz Wabiński

35

Tomasz Wierzchowski

24

Agnieszka Zaremba- Gaszek

21

 

Konsultacje nauczycieli z rodzicami w roku szkolnym 2022/2023

Klasy 1-3 (godz. 17.00-18.00)

Nauczyciel

Sala

Data konsultacji

Klasy 2-3

Justyna Marcinkowska

5

20.09.2022r.

11.10.2022r.

15.11.2022r.

13.12.2022r.

17.01.2023r.

14.02.2023r.

14.03.2023r.

18.04.2023r.

16.05.2023r.

13.06.2023r.

Elżbieta Szczygieł

7

Magdalena Szwengler

10

Paulina Nowakowska

12

Anna Juskowiak

hala

Joanna Brucks

6

Monika Karwatka

23

Szymon Tyrzyk

24

Klasy 1

Sylwia Wojtkowiak

6

27.09.2022r.

18.10.2022r.

22.11.2022r.

20.12.2022r.

24.01.2023r.

21.02.2023r.

21.03.2023r.

25.04.2023r.

23.05.2023r.

20.06.2023r.

Justyna Tomczak

7

Weronika Janus

5

 

 

Konsultacje nauczycieli z uczniami w roku szkolnym 2022/2023

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW NIE OBOWIĄZUJĄ W DNI,

W KTÓRYCH SĄ KONSULTACJE DLA RODZICÓW.

 

Nauczyciel

Dzień konsultacji

Godzina konsultacji

Sala

Adam Bartkowiak

poniedziałek

 

 

14:30-15:15

32

Magdalena Gorwa- Miś

14:30-15:15

35

Agnieszka Tokarska

14:30-15:15

18

Magdalena Woźniakowska

15:25-16:10

39

Krzysztof Dudkiewicz

14:35-15:20

31

Katarzyna Tyrzyk

14.35 - 15.20

42

Justyna Marcinkowska

12:45-13:30

40

Monika Karwatka

 

21

Sylwia Wojtkowiak

13:30-14:15

6

Weronika Janus

11:50-12:35

40

Barbara Carvalho

wtorek

14:35-15:20

10

Anna Dominiak

14:35-15:20

12

Bogumiła Gano

15:30-16:15

31

Marta Kaczmarek

14:30-15:15

38

Izabela Nowak

14:30-15:15

hala

Jagoda Sarbinowska

15:25-16:10

39

Hanna Szczepecka

14:35-15:20

42

Agnieszka Zaremba- Gaszek

14:35-15:20

hala sport.

Elżbieta Szczygieł

12:45-13:30

14

Karolina Kaczmarek

środa

15:25-16:10

39

Justyna Jakubowska

14:45-15:30

23

Damian Kabała

14:35-15:20

hala sport.

Anna Juskowiak

8:55-9:40

40

Ewa Kuśnierek

czwartek

14:35-15:20

27

Łukasz Wabiński

14:35-15:20

hala sport.

Joanna Brucks

8:55-9.40

14

Jolanta Fajczyk

piątek

14:35-15:20

20

Natalia Kolan

13:40-14:25

42

Magdalena Szwengler

8:00-8:45

14

Paulina Nowakowska

8:55-9:40

14

Szymon Tyrzyk

14.25- 15.10

42

Justyna Tomczak

12:45-13:30

7

Alicja Jerszyńska

 

 

 

Tomasz Wierzchowski

 

 

 


 

 

Dodatkowe informacje