Przedszkolne krasnoludki w świetlicy

a2 października naszą świetlicę odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 4 w Gostyniu. Była to grupa krasnoludków wraz z wychowawczynią Panią Anią. Nasi mali, przyszli uczniowie, w tym roku szkolnym realizują zajęcia pod hasłem „Nie tylko komputer”. Alternatywą dla gier komputerowych są planszówki, a jak wiadomo w naszej sali mamy ich pod dostatkiem. Krasnoludki, już nieraz gościły w progach naszej szkoły, ale wizyta w świetlicy to pierwsze takie spotkanie. Większość dzieci uczęszczających do tego pobliskiego przedszkola, już w przyszłym roku stanie się uczniami Szkoły Podstawowej Nr 5 i tym samym wielu z nich obejmiemy opieką świetlicową. Dlatego ważne dla nas było, aby dzieci poznały specyfikę tego miejsca, poczuły się tu przyjemnie i bezpiecznie. Realizując swój program, dzieci miały do dyspozycji wiele pozycji, każdy uczestnik znalazł grę odpowiednią dla siebie. Dziękujemy za mile spędzony czas i zapraszamy ponownie.

 a  a  a

a  a

Wychowawca świetlicy

Magdalena Szwengler


 

Dodatkowe informacje