Treningi przed wakacjami

aZostało nam kilka dni do wymarzonych wakacji. Czas ten spędziliśmy bardzo aktywnie. Już od początku miesiąca realizowaliśmy program „Czerwiec na kółkach”. Świetliki przez cały tydzień na zajęciach doskonaliły swoją kondycję fizyczną. Niektórzy zaczynali przygodę z kółkami, inni szlifowali swoje umiejętności. Liczyła się dla nas oczywiście dobra zabawa no i bezpieczeństwo. W tym roku szkolnym dominowały rolki oraz hulajnogi. Były krótkie wyścigi oraz jazda na czas. Udało nam się również, korzystając ze słonecznej pogody wybrać na lody. Była to nagroda dla dzieci za całoroczny udział w zajęciach świetlicowych, za ich zaangażowanie oraz pilną pracę. Niestety z przegrzania zapomnieliśmy zrobić sobie zdjęć. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym świetliki będą również aktywnie uczestniczyć w zajęciach. Tymczasem życzymy pogodnych i pełnych wrażeń WAKACJI !!! Pamiętajmy przede wszystkim o bezpieczeństwie i do zobaczenia we wrześniu.

a  a

a  a

a

Magdalena Szwengler


 

Dodatkowe informacje