Majowe inspiracje

W miesiącu maju pochłonęły nas giga gry planszowe oraz ogromne ilości klocków LEGO. Niezależnie od wieku oraz płci wszyscy zintegrowali się przy wspólnej zabawie. W świetlicy pojawiło się wiele nowości między innymi ogromne gry planszowe, w których rolę pionków wcieliły się dzieci. Największą radość jednak sprawiły klocki LEGO. Każdy ze świetlików miał możliwość tworzyć, konstruować oraz bawić się i rozwijać swoją kreatywność. Powstawały piękne domy, latające pojazdy, roboty, smoki i inne cuda. Po intensywnych pracach konstrukcyjnych świetliki rywalizowały na powietrzu. Do dyspozycji mieliśmy ciekawe gry planszowe oraz zręcznościowe. Przy pięknej pogodzie mogliśmy skorzystać z nowości jakie dotarły do nas dzięki uprzejmości Klubu Fantastyki "Kopuła Zapomnienia".

a  a

a  a

 

Wychowawcy świetlicy

Magdalena Szwengler

Lidia Tomaszewska


 

Dodatkowe informacje