„Rozpoczęliśmy nowy rok w świetlicy”

aZaczęliśmy kolejny rok zmagań świetlicowych. W minionym tygodniu poznawaliśmy się nawzajem. Dla pierwszaków przygoda ze świetlicą dopiero się zaczyna, ale w swoim gronie mamy również zeszłorocznych bywalców oraz kilku uczniów z klas starszych, które będą, mamy nadzieję pomocną dłonią dla koleżanek i kolegów. Aby atmosfera była tak dobra jak w poprzednich latach miniony tydzień poświęciliśmy na ustalanie zasad i reguł do których będziemy się stosować przez cały rok. Rozmawialiśmy o emocjach jakie towarzyszyły dzieciom w pierwszych dniach szkoły. Ustaliliśmy plan dnia, ze szczególnym uwzględnieniem odrabiania prac domowych oraz uczestnictwa w zajęciach. Był również czas zabawy, który wykorzystaliśmy na gry planszowe, zabawy w sali gimnastycznej oraz na świeżym powietrzu.  Mamy nadzieję, że czas spędzony w świetlicy będzie przyjemny i pożyteczny dla wszystkich uczniów. 

 a  a  a  

                                                                                                              wychowawca świetlicy

                                                                                                              Magdalena Szwengler


 

Dodatkowe informacje