Przygotowania do wakacji

aNadszedł czerwiec i nasze głowy myślą już tylko o jednym. O WAKACJACH, które zbliżają się wielkimi krokami. Na zajęciach ciężko się skupić jeśli na dworze panują tak wspaniałe warunki. Słońce mocno grzeje a nam marzą się zimne lody i chłodne kąpiele w basenie lub nad wielką wodą. Pobudziliśmy naszą wyobraźnię i wspólnymi siłami stworzyliśmy gazetkę WAKACJE NASZYCH MARZEŃ. Na papier „przelaliśmy” skryte marzenia związane z nadchodzącym latem. Jedni planują pojechać nad morze inni wybierają jeziora a jeszcze inni góry. Nieważne dokąd pojedziemy liczy się dla nas to, że spędzimy ten czas wspólnie z rodziną, odpoczniemy od szkoły i wielu obowiązków z nią związanych – mówią świetliki. Mamy nadzieję, tylko, że pogoda dopisze również podczas wypoczynku.

a   a  a  

Szwengler Magdalena


 

Dodatkowe informacje