„Być kobietą ,być kobietą”

Dla dziewcząt, które znam moc życzeń dzisiaj mam dużo zdrowia szczęścia i miłości oraz kwiatów i radości, niechaj się to niesie na cały kraj dziś dla pań wszystko naj.. naj... naj.

życzą świetliki

aKolejny tydzień w świetlicy minął w ciekawej, pełnej niespodzianek atmosferze. Poznaliśmy sylwetki sławnych kobiet – polek,znanych z telewizji min: Anny Lewandowskiej, Natalii Kukulskiej, Sylwii Grzeszczak, Martyny Wojciechowska, Ani Rubik itp. Rozmawialiśmy o ważnych kobietach w naszym życiu. Zastanawialiśmy się jakie zawody wykonywane przez panie są najtrudniejsze, najniebezpieczniejsze, a jakie przyjemne. Młode kobietki, uczęszczające na zajęcia opowiadały o swoich planach na dorosłe życie a w tym samym czasie chłopcy tworzyli dla koleżanek upominki. Powstawały kwiatki, wazony, laurki, wierszyki. Dzieci poznały historię święta Kobiet. Zwieńczeniem tygodnia były zabawy w rytm muzyku tj: gorące krzesełka, podaj piłkę, chodzi lisek wkoło drogi. Tańczyliśmy w rytm takich utworów jak: Gandam style, chocolate.

a  a

a  a

Szwengler Magdalena


 

Dodatkowe informacje