Aerobik grupowy-  strefa Leszno

aW rydzyńskiej hali  odbyła się XII edycja wielkopolskich mistrzostw młodzieży szkolnej w aerobiku. To mistrzostwa Rydzyny, a jednocześnie eliminacje strefowe do zawodów Wielkopolski.  Swoje umiejętności pokazały reprezentacje z 19 szkół: 8 podstawowych, 6 gimnazjalnych i 5 ponadgimnazjalnych. Wystąpiło około 190 zawodników, których gorąco wspierali kibice zgromadzeni na trybunach. Nasz zespół przygotowywał się od września. Pani E. Radomska przygotowała muzykę oraz choreografię, naszym zadaniem była nauka szpagatu i pompek. W szkole ćwiczyłyśmy układ, który był trudny, ale pracowało się przyjemnie ponieważ, nam się podobał. W Rydzynie zaprezentowałyśmy się jako pierwszy zespół, byłyśmy z występu zadowolone. Niestety nie  ustrzegłyśmy się drobnych błędów. Zajęłyśmy piąte miejsce, uzyskując jednocześnie awans do kolejnego etapu. Reprezentacja SP nr 5:
Wiktoria Adamczak, Julia Dutkiewicz, Anna Galusińska, Olga Galusińska, Jagoda Gregor, Maja Jazdończyk, Hanna Krawiec, Anna Mila, Ewa Zbroniec.

Edyta Radomska