Zawody sportowe klas II

zk1 czerwca to wyjątkowe święto w roku. Wszystkim kojarzy się ono w zabawą i śmiechem. W równie dobrym humorze Dzień Dziecka świętowali uczniowie klas drugich, którzy zostali zaproszeni do udziału w „Zawodach sportowych na wesoło”. Dzieci z entuzjazmem przystąpiły do przyjacielskiej rywalizacji, która odbywała się na hali sportowej w naszej szkole. Uczniowie w 6 osobowych zespołach brali czynny udział w ciekawych i różnorodnych konkurencjach, przygotowanych przez panie wychowawczynie. Podczas zawodów z wykorzystaniem piłki, ringo, pałeczki czy szarf uczniowie musieli wykazać się zwinnością, szybkością oraz dobrą współpracą w grupie. Pozostali z zaangażowaniem kibicowali swoim reprezentantom. W zawodach największą liczbę punków i I miejsce uzyskała klasa II c, drugie miejsce zajęła klasa II e, trzecie – II d, czwarte – II b , piąte – II a.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w zawodach oraz drobne, słodkie upominki. Wszystkim dziękujemy za sportową rywalizację i wspólną zabawę!

zk  zk

Agnieszka Nowicka