XII Bieg Patrona

Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu im. ks. Fr. Olejniczaka

Zakończony

W niedzielę 3 kwietnia 238 zawodników stanęło na linii startu w XII edycji Biegu Patrona Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu ks. Fr. Olejniczaka. Pogoda jak zawsze nam dopisała. Niektórzy mawiają, że nasz patron czuwa nad przebiegiem całej imprezy. Oczywiście organizacja takiego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa gdyby  nie sponsorzy, którzy wsparli niedzielny bieg. Dzięki nim każdy z uczestników mógł otrzymać medal, butelkę wody oraz batonik. Dla pierwszych trzech miejsc przewidziane były dodatkowe medale oraz unikatowe koszulki z tegorocznego biegu. Natomiast zwycięzca został także uhonorowany jeszcze pucharem. Dziękujemy sponsorom za pomoc i mamy nadzieję, że pozostaniecie z nami do przyszłego roku.

GMINA GOSTYŃ

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu