Wiosenne Zawody Klas I

kW środę 25.03.2015 r. w hali sportowej w naszej szkole zostały zorganizowane Wiosenne Zawody Sportowe Klas I . Uczniowie aktywnie i sportowo świętowali nadejście tej pięknej pory roku. Uczniowie w formie zabawy konkurowali ze sobą w grupach mieszanych, czyli składających się z przedstawicieli wszystkich klas pierwszych. Dzieci wzięły udział w różnorodnych konkurencjach. Startujący musieli wykazać się szybkością, zręcznością oraz zwinnością. Dzieci rzucały woreczkami,  pokonywały przeszkody: przechodziły przez szarfy, pod płotkami, przenosiły przybory, itp. Wszyscy z zaangażowaniem wykonywali zadania,  świetnie się przy tym bawiąc oraz pięknie kibicując swoim faworytom.  Dzieci uczyły się jak zdrowo i radośnie spędzać czas oraz integrowały się z wzajemnie. W zawodach nie wyłoniono jednego zwycięzcy. Wszyscy zawodnicy spisali się na medal, gdyż każdy, kto z zaangażowaniem i poświęceniem bierze udział w zawodach, zgodnie się przy tym bawiąc, jest prawdziwym zwycięzcą. Gratulujemy!

k  k  k

Agnieszka Nowicka