Kręgle klasyczne

aUczniowie naszej szkoły uczęszczają na zajęcia sportowe z kręgli klasycznych. Spotykają się od września w każdy wtorek od godz. 13:40 do 14:40. Zajęcia prowadzi p. E. Radomska. Od 14 do 17 listopada 2019 r. w Gostyniu odbył się 18. Memoriał J. Zybera i J. Sobierajskiego. Zawody rozgrywane były w ramach Młodzieżowego Grand Prix Polski 2019/20. Nasi młodzi sportowcy mieli okazję pokazać swoje umiejętności gry. W zawodach wzięli udział:

Z. Szafraniak kl. V c

• A. Kosmalska kl. V e

• Z. Danek kl. V e

• A. Jędrysiak kl. V e

• N. Łada kl. V c

• W. Kończak kl. V e

• A. Szczęsna kl. V

• B. Włodarczyk kl. V

• A. Wojtkowiak kl. V c

• J. Szuman kl. V c

• D. Sadzki kl. V c

• J. Cwojdziński kl. V c

• T. Karolewicz kl. V c

Najlepiej zaprezentowała się Zofia Szafraniak, która w eliminacjach zdobyła 250 pkt. zajmując 6 miejsce. Dało jej awans do gry w finale. Wynikiem końcowym 485 kręgli zajęła punktowane, bardzo wysokie- 6 miejsce. Wśród chłopców najlepszy wynik z naszej szkoły uzyskał Adam Wojtkowiak. Dzięki zdobytym punktom zawodnicy z Gostynia w punktacji klubowej zajęli I miejsce. Więcej informacji o wynikach i zajętych miejscach na www.kregle.net. Wszystkim uczestnikom gratuluję.

a  a

Zdjęcia: uczestnicy koła fotograficznego.

Edyta Radomska