Europejski Dzień Języków Obcych

Już od kilku lat przypominamy społeczności uczniowskiej, że 26 września jest Europejskim Dniem Języków Obcych.

Ten wyjątkowy dzień ma na celu ukazanie ludziom znaczenia uczenia się i nauczania języków przez całe życie oraz propagowanie różnorodności językowej i kulturowej Europy. Z okazji tego święta odbywają się liczne wydarzenia: imprezy dla dzieci, okolicznościowe programy telewizyjne i radiowe, specjalne kursy językowe oraz konferencje naukowe. W naszej szkole zawsze organizowany jest apel. Jednak w tym roku, z powodu sytuacji epidemiologicznej, postanowiliśmy stworzyć krótką prezentację z którą uczniowie zapoznają się w trakcie godzin wychowawczych.

 

Życzymy wszystkim językowych sukcesów Śmiech

 

Barbara Carvalho z klasą 6c

Bogumiła Gano z klasą 7e


 

Dodatkowe informacje