Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2019/2020

s

Rozdanie świadectw w ostatnim dniu roku szkolnego upłynęło w klimacie procedur związanych z sytuacją epidemiologiczną. Zastosowane zostały wszelkie zasady bezpieczeństwa, by uczniowie mogli rozpocząć upragnione wakacje bez komputerów. Uroczystość dnia dzisiejszego, mamy nadzieję, że przejdzie do historii, a nie pozostanie regułą. Najtrudniejsze było pożegnanie ósmoklasistów, którzy od dziś zostają naszymi absolwentami. Co roku hucznie odbywające się pożegnanie najstarszych uczniów zostało zmienione na skromną oprawę, która i tak przyniosła nieco łez. Każda klasa miała możliwość spotkania się z wychowawcą i odebrania świadectw promocji do kolejnej klasy lub ukończenia szkoły. Mimo skromnego pożegnania, miło było zobaczyć w realu tak wielu uczniów, którzy zechcieli odwiedzić mury szkoły choć na chwilę.

Życzymy Wam drodzy uczniowie i absolwenci dwóch słonecznych, radosnych, z daleka od komputerów, tabletów i telefonów upragnionych WAKACJI!

Do zobaczenia we wrześniu Śmiech

a  s