26.11 – Dzień Pluszowego Misia.

aW tym roku szkolnym postanowiliśmy zorganizować konkurs na Pluszowego Misia nie tylko dla najmłodszych. Cała akcja ku naszemu zaskoczeniu miała ogromny odzew. Dzieci z klas I-II tworzyły prace plastyczne na formacie A4, natomiast dzieci z klas IV – VIII miały o wiele trudniejsze zadanie. Uczniowie mogli wykazać się swoimi zdolnościami przy szyciu pluszaków. Cała akcja zorganizowana została z okazji Święta Pluszowego Misia jak również pod kątem nadchodzącej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przepięknie zaprojektowane i uszyte własnoręcznie pluszaki w styczniu trafią pod młotek a dochód z ich sprzedaży wesprze WOŚP. Jury w składzie : Lidia Tomszewska, Magdalena Szwengler wyłoniło zwycięzców w klasach młodszych:

Miejsce I

Natalia Fabisiak – kl 2a

Olga Pietraszewska – kl 2a

Miejsce II

Paula Pszonka – kl 1b

Greta Leciejewska – kl 2b

Miejsce III

Marcin Grzegorzewski –kl 2b

Małgosia Juskowiak – kl 1c

Wyróżnienia:

Ola Nowaczyk –kl 1

Wiktoria Wojciechowska –kl. 1a

Izabela Frąckowiak – kl 1a

Natomiast jury w składzie dzieci młodszych uczęszczających na zajęcia świetlicowe, wychowawcy świetlicy, pracownicy szkoły zadecydowali, że wszystkie uszyte misie są tak wyjątkowe i niepowtarzalne, że zasługują na pierwsze miejsce. Fachowe oko pani Ewy Kuśnierek potwierdziło werdykt i tak oto mamy 35 pierwszych miejsc w grupie starszej. W świetlicy zorganizowana została wystawa wszystkich przytulanek, zapraszamy do oglądania i podziwiania dzieł młodych artystów.

a  a  a

Magdalena Szwengler


 

Dodatkowe informacje