Prawda czy wyzwanie?

aOd kilku dni w świetlicy słyszymy to pytanie. Serce zatrzymuję się na moment, oddech spowalnia i z niecierpliwością czekamy na kogo tym razem wypadnie, kogo wskaże magiczna ręka. Świetliki zastanawiają się co wybrać. Jedni stawiają na prawdę inni wolą wyzwania. Śmiechu nie ma końca gdy udają dzikie zwierzęta lub tańczą w rytm jakiejś muzyki. Z zaciekawieniem i szeroko otwartymi oczami i uszami słuchają jak koledzy wyznają prawdę na różne tematy. A to wszystko za sprawką zielonej ręki, która wskazuję „ofiarę”. Fascynująca gra „ RĘKA MNIE NĘKA” zachwyciła tych starszych jak i tych młodszych graczy. A co w momencie, gdy wyzwania nie uda się wykonać lub trafimy na jakieś przeszkody. Zawsze można użyć dżokera i przekazać swoje zadanie innemu zawodnikowi. Za nieprawidłowo wykonane wyzwanie można również otrzymać karę, która jest równie zabawna jak wszystkie wyzwania.

a  a

 a

Magdalena Szwengler


 

Dodatkowe informacje