KONKURS PLASTYCZNO – TECHNICZNY

,,NAJŁADNIEJSZY RÓŻANIEC’’ ROZSTRZYGNIĘTY!

,,Odmawiajcie różaniec’’

Matka Boża

aPaździernik w szczególny sposób jest miesiącem poświęconym modlitwie różańcowej. W tym roku szkolnym po raz kolejny uczniowie klas III wraz ze swoimi bliskimi wzięli udział w konkursie plastyczno – technicznym na najładniejszy różaniec. Jury oceniło przede wszystkim pomysłowość i oryginalność. Łącznie wpłynęło 14 prac. Uczestnicy konkursu do wykonania różańca wykorzystali najróżniejsze materiały. Były różańce z kasztanów, orzechów laskowych, jarzębiny, drewnianych koralików, makaronu, śrubek, masy solnej, modeliny, sreberka, żelek, cukierków, kwiatków, guzików. Każdy z nich był bardzo piękny i wyjątkowy.

Oto lista nagrodzonych:

I miejsce – Maria Gmur kl. III b i Wojciech Wajn kl. III c

II miejsce – Weronika Włodarczyk kl. III a i Barbara Niedziela kl. III c

III miejsce – Dominika Porzucek kl. III b i Wojciech Szymczak kl. III c

Wyróżnienia:

Olga Pietraszewska kl. III a,

Zuzanna Przybylak kl. III a,

Jakub Michalak kl. III b,

Greta Leciejewska kl. III b,

Maria Twardowska kl. III b,

Bartosz Baszyński kl. III c,

Zuzanna Grodzka kl. III c.

Ogłoszenie wyników konkursu i rozdanie dyplomów oraz nagród miało miejsce 31.10.2019 r. w sali gimnastycznej. Wystawa prac konkursowych została wyeksponowana na szkolnym korytarzu przy sali nr 17. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

a  a

Monika Karwatka