Wiosna, ach to ty!

W środę 23.03.2016 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. "Wiosna, ach to ty!". Uczniowie klas II i III przygotowali barwne i oryginalne prace plastyczne przedstawiające budzącą się do życia przyrodę. W ten sposób zaprosili do szkoły wiosnę - najbardziej wyczekiwaną i najpiękniejszą porę roku. Wybór laureatów był trudny, gdyż dzieci posługiwały się wieloma różnorodnymi i interesującymi technikami oraz wykazały się dużą pomysłowością. Ostatecznie miejsce pierwsze zajęła Zuzanna Szymczak z II e, miejsce drugie zajęła Zosia Jankowska z II d, miejsce trzecie - Emilia Modlińska kl. II b oraz Alicja Jankowska kl. II a. Wyróżnienia otrzymali: Matylda Mencel II b, Kacper Jańczak II e, Kacper Adamczak II d, Łucja Gmur IIc, Karolina Rozalska II a, Wiktoria Rozalska III a, Natalia Hanusek III b, Ania Galusińska III b, Wojtek Błaszczyk IIIc. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy oraz zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Agnieszka Nowicka