GMINNY KONKURS WIEDZY EKOLOGICZNEJ

keDnia 6 grudnia w sali Biblioteki Miejskiej w Gostyniu odbył się gminny konkurs wiedzy ekologicznej. Organizatorem była Straż Miejska przy współpracy z Wydziałem Rozwoju i Inwestycji oraz Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Gostyń. Tematyka konkursu związana była z zagadnieniami dotyczącymi ochrony przyrody i środowiska naturalnego, dotyczącymi emisji zanieczyszczeń oraz Regulaminem Utrzymania Czystości i Porządku na Terenie Miasta i Gminy Gostyń. Uczestnikami byli uczniowie klas 4-5 szkół podstawowych z całej gminy Gostyń. Konkurs miał charakter testu i każdy z uczestników miał możliwość samodzielnego udzielenia odpowiedzi. Naszą szkołę reprezentowała Maria Gorynia, Adam Jaskierski i Bartosz Bielka,wszyscy z klasy VA. Nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania i Maria Gorynia uplasowała się na 1 miejscu, Bartek i Adam także uzyskali wysoki wynik. Serdecznie gratulujemy!

ke

Mikołaj Rogala