Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły do udziału w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia, który odbędzie się z naszej szkole w piątek, tj. 29.09.2017r. Każdy może zostać ekspertem tabliczki mnożenia zdając egzamin u egzaminatorów kursujących podczas przerw po boisku szkolnym w godzinach 7:50-10:45. Dodatkowo każda klasa 4-6 może wystawić dwuosobową drużynę do rozgrywek w znajomości tabliczki mnożenia odbywających się na dużej przerwie na boisku szkolnym (w razie deszczu w sali gimnastycznej obok świetlicy). Osoby do drużyny zostaną wybrane na lekcjach matematyki,a ich zadaniem będzie odpowiadanie na zadane działania z tabliczki mnożenia i trafienie piłką do bramki oraz rozwiązanie prostej łamigłówki z wykorzystaniem tabliczki mnożenia. Przyjdźcie, grajcie i wygrywajcie bo warto! Nagrodą za 1 miejsce jest immunitet dla klasy z odpytywania i kartkówek na cały dzień z wszystkich przedmiotów! Drugie i trzecie miejsca także nie będą narzekać. Czekamy na Was w piątek. Pokażmy, że w naszej szkole są sami eksperci tabliczki mnożenia.
Czekamy na Was!

Nauczyciele matematyki