XV Bieg Patrona już za nami

7 kwietnia nasz patron ksiądz Franciszek Olejniczak czuwał nad uczestnikami biegu i zadbał o pogodę. Jak zawsze w trakcie rywalizacji słońce świeciło dla biegaczy. Już drugi raz startujący mieli możliwość podczas biegu wykorzystać czipy pozwalające na profesjonalne liczenie czasu. Frekwencja stała na wysokim poziomie i chyba będziemy musieli zwiększyć limit liczby uczestników w przyszłym roku. Bardzo nas to cieszy, że nasza inicjatywa spotkała się ze społeczną akceptacją. Oczywiście nie moglibyśmy zrealizować tego przedsięwzięcia bez sponsorów, którym dziękujemy za wsparcie!

 

 

AS Bruk - Piotr Frąckowiak

 

Roma - Natalia Marchewka

 

Ardagh Glass

 

Auto-Gaz Kotowski

 

Andrzej Frąckowiak

 

Salony Meblowe Mirage
 

 

WYNIKI

>>Bieg smerfa dziewczynki 200m<<

>>Bieg smerfa chłopcy 200m<<

>>Bieg Malucha dziewczynki 600m<<

>>Bieg Malucha chłopcy 600m<<

>>Bieg na dystansie 600m dla dziewcząt<<

>>Bieg na dystansie 800m dla chłopców<<

>>Bieg na dystansie 800m dla dziewcząt<<

>>Bieg na dystansie 1200m dla chłopców<<

>>Bieg na dystansie 1200m dla dziewcząt<<

>>Bieg na dystansie 1500m dla chłopców<<

 

>>FOTORELACJA<<

 

Mikołaj Rogala


 

Dodatkowe informacje