Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

w roku szkolnym 2019/2020

Informacje dla rodziców uczniów klas VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum dotyczących rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2019/20 przygotowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Znajdują się w nich zasady naboru do klas pierwszych. Naszym wspólnym celem jest upowszechnianie wiedzy na temat rekrutacji.

>>Ulotka w wersji elektronicznej<<

W związku z naturalnymi i zrozumiałymi pytaniami ze strony Rodziców oraz Uczniów, przypominamy, że do ich dyspozycji pozostają dyrektorzy szkół oraz wizytatorzy Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Pytania można kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


 

Dodatkowe informacje