Rodzice w akcji czyli promocja hasła
„Internet to bardzo przydatna rzecz, ale są ważniejsze sprawy od gier”

wJuż wielokrotnie w szkole podejmowaliśmy działania, które miały na celu uczyć dzieci, jak bezpiecznie korzystać z Internetu. Tym razem z pomocą przyszli również Rodzice. Sami widzą, że edukowanie pociech to jedyna droga, by wspierać je w mądrym korzystaniu z dobrodziejstw Sieci. Właśnie możliwości jakie ona ze sobą niesie były tematem przewodnim prac y plastycznej rodziców klasy IIIc. Na spotkanie w dniu 22 listopada przynieśli ze sobą różne symbole i znaczki, które kojarzą się z Internetem oraz pomysłowe zdania- wskazówki, które promowały inne niż tylko odtwarzanie gier, sposoby wykorzystania technologii informatycznej. Efekt końcowy możecie zobaczyć na zdjęciu. Mam nadzieję, że Wam się podoba.

wychowawca IIIc- mgr Justyna Tomczak