Konkurs Piosenki o Zdrowiu

pDnia 24 stycznia 2017 roku odbył się szkolny etap Konkursu Piosenki o Zdrowiu. Wzięli w nim udział soliści oraz zespoły z kl. 2b, 2d, 2f, 3c, 3d i 3e.  Wykonawcy prezentowali piosenki w tematyce szeroko rozumianego zdrowia, a w szczególności zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania oraz ochrony środowiska i ekologii. Jury, w którym zasiadły p. Dyrektor Katarzyna Smektała, p. Ewa Kuśnierek oraz p. Weronika Janus oceniało treści prozdrowotne, umiejętności wokalne i walory artystyczne. Dwóch spośród wszystkich wykonawców przeszło do kolejnego etapu, jakim jest etap gminny. Komisja konkursowa przyznała następujące miejsca:

- I miejsce dla Elizy Idaszek z kl. 2b za piosenkę „Zatańczyły witaminy”

- II miejsce dla zespołu z kl. 3e za piosenkę „Taki duży, taki mały może zdrowy być”

Gratulujemy zwycięzcom. Można powiedzieć, że w konkursie nie było przegranych, bo wygranymi zostali wszyscy, którzy dostrzegli rangę zdrowia i potrafią o nie dbać. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz zostali obdarowani upominkami. Finał konkursu odbędzie się 24 lutego 2017 roku w Szkole Podstawowej im. Edmunda Bojanowskiego w Kunowie. Życzymy powodzenia!

Marta Rajewska