Apel dotyczący bezpieczeństwia podczas ferii zimowych

bPrzed rozpoczęciem ferii zimowych uczniowie wzięli udział w apelu na temat bezpieczeństwa, który specjalnie na tą okazję przygotowały klasy 2e, 2g, 3a wraz z wychowawcami. W ciekawy i humorystyczny sposób dzieci dowiedziały się jak należy zachowywać się w trakcie ferii, żeby spędzić je w sposób przyjemny i przede wszystkim -BEZPIECZNY. Po występie uczniów głos zabrał przedstawiciel Straży Miejskiej w Gostyniu Pan Mateusz Kuberka, który dodatkowo uświadomił naszym dzieciom, że bezpieczeństwo zawsze musi być priorytetem, a wtedy każda zabawa dostarczy nam wiele przyjemności i radości.

W trakcie spotkanie został też wyróżniony Jakub Szulc uczeń klasy 5 a za wykazanie się właściwą postawą. Uczeń podczas przerwy zainteresował się płaczącym młodszym kolegą z klasy 3, podszedł do niego, tym samym zwrócił uwagę nauczyciela dyżurującego. Dzięki temu nauczyciel mógł wyjaśnić zaistniałą sytuację.

bf  bf
Marta Wojtyniak