Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

rrW ciepłej atmosferze poranka dnia 1 września, rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Po wprowadzeniu sztandary szkoły, odśpiewaniu hymnu narodowego oraz hymnu szkoły usłyszeliśmy wiersz wydeklamowany przez drugoklasistę Julka Kuśnierka. Po chwili zabrał głos przewodniczący Rady Samorządu Szkolnego Bartosz Bielka. Bartek przywitał wszystkich zebranych, a w szczególności pierwszoklasistów, najmłodszych uczniów i najliczniejszych. Widok tak dużej liczby uczniów musiał ucieszyć panią Dyrektor, która jako gospodarz także powitała w swoim imieniu wszystkich obecnych. Przedstawione zostały zmiany jakie miały miejsce w szkole podczas dwóch miesięcy. Następnie wychowawcy klas II-VI udali się do klas w celu omówienia spraw bieżących. Najmłodsi uczniowie mogli poznać swoje wychowawczynie i także zapoznać się z rozmieszczeniem klas w szkole. Życzymy wszystkim uczniom samych sukcesów i jak najmniej porażek i rozterek.

rr  rr  rr


 

Dodatkowe informacje