"Szafowanie" dla Zuzi kontra SMA

Drodzy Rodzice i Uczniowie

Chcielibyśmy bardzo podziękować za ogromną pomoc w zbiórce rzeczy, które Fundacja Michała Wiśniewskiego przekaże potrzebującym, wpłacając tym samym określoną kwotę za każdy kilogram! JESTEŚCIE WIELCY! Ilość rzeczy przyniesiona do szkoły, by jednym transportem przewieźć je na miejsce akcji, była przeogromna Zdziwienie Po zważeniu wynik dobijał do TONYŚmiech

W środę pani Wiesia Prałat, Dorota Ziemlińska i delegat uczniów w osobie Szymona Skorupki, przekazali Michałowi Wiśniewskiemu wszystkie przyniesione rzeczy. Pani Wiesia jako pomysłodawczyni całej akcji w naszej szkole standardowo przybiła "żółwika" z wokalistą. Trudno napisać wszystkie słowa podziękowania za Państwa pomoc w tejże akcji. Wiemy od dawna, że zawsze można liczyć na wsparcie,  hojność, chęć udziału w akcjach charytatywnych i zaangażowanie w pomoc potrzebującym całej społeczności szkolnej.

W szkole nadal trwa akcja zbiórki starych kluczy, których przekazanie pozwoli pozyskać kolejne fundusze na pomoc Zuzi.

JESZCZE RAZ WIELKIE PODZIĘKOWANIA ZA ZAANGAŻOWANIE!