Hejtom stop!

Akcja „Można inaczej – nie hejtuję!” w ramach III edycji „Parasolki zaufania” dobiegła końca. Uczniowie zaangażowali się w różne zadania przygotowane z tej okazji, np. stworzenie plakatu, piosenki, filmów, prezentacji mających na celu przeciwdziałanie przemocy w sieci. Pragniemy kształtować wśród uczniów postawy związane z odpowiedzialnością, umiejętnością funkcjonowania w społeczeństwie, okazywaniem szacunku drugiemu człowiekowi. Mimo, iż działania się zakończyły, wszyscy jednogłośnie możemy stwierdzić: „Hejtu nie promujemy, tylko reagujemy!” Zachęcamy do wysłuchania piosenki „Stop Hejtu” napisanej i wykonanej przez klasę 7e i obejrzenia plakatów przygotowanych przez najmłodszych: Kacpra Jakubiaka IIa, Dominikę Porzucek IVb, Zuzannę Wyrwińską IIIb, Weronikę Włodarczyk IVa, Patryka Brylczaka IIc, Szymona Białeckiego IIc.

z  a  a

a  a  a  a